Utorok 17.10.2017. Meniny má Hedviga
SPORTCOOL, s.r.o.
Partizánska 3713/99
058 01 Poprad

tel./fax: +421 52 77 24 328
e-mail: sportcool@sportcool.sk

SportCool, s. r. o. je slovenská výrobná spoločnosť založená v roku 1991. Všetky produkty ponúkané našou spoločnosťou sú navrhnuté a vyrobené na Slovensku a nesú značku Made in Slovakia.

Nosným výrobným programom sú športové svetre, čiapky, čelenky, kukly, šály, vyrobené zo špičkových materiálov s dôrazom kladeným na vysoké tepelno - izolačné vlastnosti, optimálnu priedušnosť, voduodpudivosť a vysokú odolnosť voči znečisteniu a mechanickému opotrebeniu. Ďalšou dôležitou skupinou výrobkov sú dámske mestské, módne a exluzívne čiapky okrášlené výšivkou, flitrami a Swarovskými kamienkami s nádhernými bombuľami vyrobenými z umelej a pravej zajačej kožušiny.

24 rokov skúseností v odbore výroby pleteného oblečenia pre šport a voľný čas, originálny design, materiály odpovedajúce svetovým trendom sú zárukou kvality a dokonalého uspokojenia požiadaviek naších zákazníkov.

 

 

SportCool, s. r. o. - dodávateľ oblečenia a výstroje pre Slovenskú štátnu športovú reprezentáciu už na štyroch zimných olympijských hrách.